
| Inkokeli-mw | Intshayelelo kwi-40Ghz 3 way power divider |
Enye yezona zinto zibalaseleyo kwi-3-way power splitter yethu sisixhumi sayo esincinci esine-2.92-type. Olu hlobo lwesixhumi luvumela ukuhlanganiswa okungenamthungo kwiinkqubo ezahlukeneyo kunye nezixhobo, nto leyo eyenza ukuba ibe nobuchule kwaye isebenziseke kakhulu. Ukongeza, ubukhulu obuncinci buqinisekisa ukuba indawo incinci, nto leyo evumela ukufakwa okuguquguqukayo kwiindawo ezixineneyo.
Xa kufikwa ekusebenzeni, iChengdu Leader Technology Co., Ltd. ayishiyi ndawo yokuyekelela. I-power splitter yethu eneendlela ezintathu inamandla okuphatha amandla ngendlela ekhethekileyo, ivumela ukusasazwa kwamandla ngokufanelekileyo ngaphandle kokunciphisa umgangatho wesignali. Ngolwakhiwo olusemgangathweni ophezulu, iqinisekisa ukusebenza okuthembekileyo nokuzinzileyo nakwiimeko ezinzima, iqinisekisa uqhagamshelo olungenakuphazamiseka ngamaxesha onke.
Ngaphezu koko, sibeka phambili ukusebenziseka lula kwabathengi, kwaye oko kuye kwanefuthe kuyilo lwe-power splitter yethu. Ujongano lwayo olulula ukuyisebenzisa kunye nenkqubo yokufakela elula yenza ukuba ifikeleleke kwiingcali kunye nabaqalayo. Nokuba ungunjineli onamava okanye umntu othanda izinto zakho, esi sixhobo senzelwe ukuba sisebenziseke lula ngelixa sinika iziphumo ezibalaseleyo.
| Inkokeli-mw | Inkcazo |
Iinkcukacha ze-LPD-7.5/42-3S Power Divider
| Uluhlu lweeFowuni: | 7500~42000MHz |
| Ukulahleka Kokufakwa:. | ≤2.0dB |
| Ibhalansi yobukhulu: | ≤±0.7dB |
| Ibhalansi yeSigaba: | ≤±5 deg |
| I-VSWR: | ≤1.70 : 1 |
| Ukungathinteli: | 50 OHMS |
| Iziqhagamsheli zeZibuko: | 2.92-Ibhinqa |
| Ukuphatha Amandla: | Iiwati ezili-10 |
| Ukubekwa wedwa: | ≥16dB |
Amagqabaza:
1, Ayibandakanyi ilahleko yethiyori 4.8db 2. Uvavanyo lwamandla lungcono kune-1.20:1 xa umthwalo uqhagamshelwe kwi-wr.
| Inkokeli-mw | Iinkcukacha zeNdalo |
| Ubushushu bokusebenza | -30ºC~+60ºC |
| Ubushushu bokugcina | -50ºC~+85ºC |
| Ukungcangcazela | Ukunyamezela kwe-25gRMS (15 degrees 2KHz), iyure e-1 nge-axis nganye |
| Umswakama | I-100% i-RH ku-35ºc, i-95%RH kwi-40ºc |
| Umothuko | I-20G ye-11msec half sine wave, ii-axis ezi-3 kuzo zombini iindlela |
| Inkokeli-mw | Iinkcukacha zoomatshini |
| Izindlu | I-aluminiyam |
| Isinxibelelanisi | i-ternary alloy ene-partalloy ezintathu |
| Uqhagamshelwano Lwabasetyhini: | igolide egqunywe yi-beryllium bronze |
| IiRohs | thobela |
| Ubunzima | 0.15kg |
Umzobo woMgca:
Zonke izilinganiso nge-mm
Ukunyamezelana Okucwangcisiweyo ± 0.5(0.02)
Ukunyamezelana kweMingxunya yokuFaka ±0.2(0.008)
Zonke iiConnectors: 2.92-Abafazi
| Inkokeli-mw | Idatha yoVavanyo |
| Inkokeli-mw | Ukuhanjiswa |
| Inkokeli-mw | Isicelo |