
| Inkokeli-mw | Intshayelelo |
Inkcazo yemveliso kunye nokusetyenziswa kwayo:
Isihluzi samandla Isixhobo esihluzi samandla apheleleyo sisixhobo esahlula amandla esignali enye yokufaka ibe ziziphumo zamandla ezimbini okanye ezingaphezulu ezilinganayo.
Kukho iintlobo ezimbini ze-cavity power splitters ezikhoyo kunye ne-microstrip power splitters.
Isihluli samandla esingaphakathi sineempawu zebhendi ephindaphindayo ephezulu, ukuhlukaniswa okuphezulu, ilahleko ephantsi yokufakelwa, ukuguquguquka okuncinci kwebhendi ngaphakathi, ixabiso eliphantsi le-intermodulation ye-third-order kunye nokusebenza okuzinzileyo.
I-microstrip power splitter ineempawu ze-bandwidth ye-frequency, i-isolation ephezulu, ilahleko yokufakelwa, i-in-band change encinci, kunye nokusebenza okuzinzileyo.
| Inkokeli-mw | Inkcazo |
| Uhlobo: | Inkokeli |
| Imodeli: | Iqhekeza lamandla |
| Isixhobo sokujonga imveliso: | N |
| Ibhendiwidth | 700-2700 (MHz) |
| Umgama wokudluliselwa | 500 (m) |
| Umbane wombane | 220 (V) |
| Isantya samandla | 700-2700 (Hz) |
| Amandla | 50 (W) |
| Ubushushu bokusebenza | 100 (°C) |
| Ukunganyamezelani | 50Ω/N |
| Ukulahleka kokufakwa | ≤ 6.1db |
| Ubukhulu | 146.5 x 84.38 x 18 mm |
| Amandla aphezulu | 50W |
| Uhlobo loQhagamshelo | Ibhinqa elingu-N |
| Umlinganiselo wamaza amileyo | 1:1..35 |
| Ubunzima | 0.78kg |
| Isantya sokusebenza: | 700~2700MHz |
| Inkokeli-mw | Ukukhupha imali |
Zonke izilinganiso nge-mm
Zonke iiConnectors:NF

| Inkokeli-mw | Intshayelelo kwi-Broadband Couplers |
I-power splitter ifanelekile ukusetyenziswa ekusasazweni kwamandla kwiisekethe zerediyo kunye ne-microwave, kwaye isetyenziswa kakhulu kwiinkalo zonxibelelwano ezifana ne-GSM, i-CDMA, i-PHS, i-3G, kunye neenkqubo zokusasazwa kwangaphakathi. I-800-2500MHZ isetyenziswa kakhulu kubunjineli bokugubungela kwangaphakathi be-PHS/WLAN.
Iithegi ezishushu: Iindlela ezi-6 ze-Rf Micro-strip Power Splitter (700-2700mhz), iTshayina, abavelisi, ababoneleli, abazenzele ngokwabo, ixabiso eliphantsi, i-Rf Drop In Ciculator, i-40GHZ 2.92mm 4Way Power Divider, i-18-40Ghz 4 Way Power Divider, i-7-12.4Ghz 20 dB Dual Directional Coupler, i-18-40Gh 3 Way Power Divider, i-0.3-18Ghz 2 Way Power Divider