
| Inkokeli-mw | Intshayelelo kwi-6-50Ghz UWB (ibhendi ebanzi kakhulu) i-4 way power divider splitter |
I-6-50GHz 4-way power divider evela kwi-LEADER-MW sisixhobo esisebenza kakuhle kakhulu se-ultra-wideband (UWB) esilungiselelwe ukusetyenziswa kwe-microwave kunye ne-millimeter-wave. Igubungela i-expand frequency spectrum ukusuka kwi-6 ukuya kwi-50 GHz, esi sixhobo sinikezela ngesisombululo esiguquguqukayo kwiinkqubo ezisebenza kuzo zonke ii-C, X, Ku, K, Ka, kunye ne-Q-bands.
Yenzelwe ukuchaneka, esi sixhobo senza kube lula ukusasazwa kwesignali enye yokufaka kwiisignali ezine zesigaba esilinganayo kunye nokuwohloka okuncinci kwesignali. Iingenelo zobugcisa eziphambili ziquka ukulahleka okuphantsi kokufakwa, ukuhlukaniswa okuphezulu phakathi kwee-output ports ukuthintela i-cross-talk, kunye ne-amplitude kunye ne-phase balance egqwesileyo. Ukugcina ukuthembeka kwesignali kwiifrequencies ukuya kuthi ga kwi-50 GHz, iyunithi idla ngokuxhotyiswa ngezihlanganisi zabasetyhini ze-2.4mm okanye ze-2.92mm (K) ezisemgangathweni ophezulu, ukuqinisekisa ukuhambelana okuzinzileyo kwe-50-ohm impedance.
Esi sahluli samandla sifanelekile ngokukodwa kwimfazwe ye-elektroniki (EW), iinkqubo zeradar ye-wideband, unxibelelwano lwesathelayithi (SATCOM), kunye nophando nophuhliso lwe-5G/6G. Ulwakhiwo lwayo oluqinileyo luqinisekisa ukuthembeka kuzo zombini iindawo zelebhu kunye neziseko zokhuseleko ezisasazwa ebaleni okanye kwiziseko zokhuselo. Ngokunikezela ngokusebenza rhoqo kwi-bandwidth ebanzi kakhulu, i-splitter ye-LEADER-MW's 4-way isebenza njengebhloko ebalulekileyo yokwakha imiqondiso yanamhlanje ephezulu kunye noyilo lwangaphambili lwe-RF.
| Inkokeli-mw | Inkcazo |
Inombolo yohlobo; i-LPD-6/50-4S
| Uluhlu lweeFowuni: | 6000~50000MHz |
| Ukulahleka Kokufakwa: | ≤2.6dB |
| Ibhalansi yobukhulu: | ≤±0.6dB |
| Ibhalansi yeSigaba: | ≤±6 deg |
| I-VSWR: | ≤1.70 : 1 |
| Ukubekwa wedwa: | ≥16dB |
| Ukungathinteli: | 50 OHMS |
| Iziqhagamsheli zeZibuko: | 2.4-Ibhinqa |
| Ukuphatha Amandla: | Iiwati ezingama-20 |
| Ubushushu bokusebenza: | -32℃ ukuya ku-+85℃ |
| Umbala womphezulu: | Mnyama/UMTHUBI/UMHLOBI/ULWESIBHALO ESILUHLAZA/ISILIVA |
Amagqabaza:
1, Ayibandakanyi ilahleko yethiyori 6 dB 2. Uvavanyo lwamandla lungcono kune-1.20:1 xa umthwalo uqhagamshelwe kwi-wr.
| Inkokeli-mw | Iinkcukacha zeNdalo |
| Ubushushu bokusebenza | -30ºC~+60ºC |
| Ubushushu bokugcina | -50ºC~+85ºC |
| Ukungcangcazela | Ukunyamezela kwe-25gRMS (15 degrees 2KHz), iyure e-1 nge-axis nganye |
| Umswakama | I-100% i-RH ku-35ºc, i-95%RH kwi-40ºc |
| Umothuko | I-20G ye-11msec half sine wave, ii-axis ezi-3 kuzo zombini iindlela |
| Inkokeli-mw | Iinkcukacha zoomatshini |
| Izindlu | I-aluminiyam |
| Isinxibelelanisi | yenziwe ngentsimbi eshayinayo |
| Uqhagamshelwano Lwabasetyhini: | igolide egqunywe yi-beryllium bronze |
| IiRohs | thobela |
| Ubunzima | 0.1kg |
Umzobo woMgca:
Zonke izilinganiso nge-mm
Ukunyamezelana Okucwangcisiweyo ± 0.5(0.02)
Ukunyamezelana kweMingxunya yokuFaka ±0.2(0.008)
Zonke iiConnectors: 2.4-Abafazi
| Inkokeli-mw | Idatha yoVavanyo |
| Inkokeli-mw | Ukuhanjiswa |
| Inkokeli-mw | Isicelo |