
| Inkokeli-mw | Intshayelelo |
Ukwazisa i-LEADER-MW 4-way power divider, isisombululo esitsha se-UWB ezingenazingcingo ezintsha kunye noluhlu olubanzi lwezicelo zovavanyo kunye nokulinganisa. Yenzelwe ukuchaneka nokusebenza engqondweni, i-LEADER-MW 4-way power divider iphambili kwinkqubela phambili yetekhnoloji ekusasazweni kwesignali.
Enye yeempawu eziphambili ze-LEADER-MW power divider kuyilo lwayo olukhethekileyo, oluvumela ukusebenza okuphezulu kakhulu kuluhlu lweefrikhwensi ze-wideband. Oku kuthetha ukuba inokusingatha ngokufanelekileyo uluhlu lweefrikhwensi ze-18 ukuya kwi-50 GHz, nto leyo eyenza ukuba ifaneleke ukusetyenziswa kwiintlobo ngeentlobo zezicelo ezifuna ukugubungela iifrikhwensi ze-broadband UWB. Nokuba wenza uvavanyo lonxibelelwano olungenazingcingo okanye ufuna ukwahlulwahlulwa kwesignali okuthembekileyo ukuze kulinganiswe i-antenna, i-LEADER-MW 4-way power divider sisixhobo osithandayo.
Enye yezona zinto zibalaseleyo ze-LEADER-MW 4-way power divider luyilo lwayo oluncinci nolukhaphukhaphu. Yenzelwe ukuphatheka lula, le power divider inokuthuthwa ngokulula kwaye idityaniswe kwiisetingi ezahlukeneyo ngaphandle kokongeza ubukhulu obungafunekiyo. I-factor yayo encinci iqinisekisa ukuba ayizukuthatha indawo ebalulekileyo kwilebhu yakho okanye kwindawo yovavanyo.
| Inkokeli-mw | Iinkcukacha |
Inombolo yohlobo: I-LPD-18/50-4SIinkcukacha zePower Divider
| Uluhlu lweeFowuni: | 18000~50000MHz |
| Ukulahleka Kokufakwa: | ≤2.6dB |
| Ibhalansi yobukhulu: | ≤±0.6dB |
| Ibhalansi yeSigaba: | ≤±6 deg |
| I-VSWR: | ≤1.7 : 1 |
| Ukubekwa wedwa: | ≥16dB |
| Ukungathinteli: | 50 OHMS |
| Izihlanganisi: | 2.4-Ibhinqa |
| Ubushushu bokusebenza: | -32℃ ukuya ku-+85℃ |
| Ukuphatha Amandla: | Iiwati ezingama-20 |
Amagqabaza:
1. Ayibandakanyi ilahleko yethiyori 6db 2. Uvavanyo lwamandla lungcono kune-1.20:1 xa umthwalo uqhagamshelwe kwi-wr.
| Inkokeli-mw | Iinkcukacha zeNdalo |
| Ubushushu bokusebenza | -30ºC~+60ºC |
| Ubushushu bokugcina | -50ºC~+85ºC |
| Ukungcangcazela | Ukunyamezela kwe-25gRMS (15 degrees 2KHz), iyure e-1 nge-axis nganye |
| Umswakama | I-100% i-RH ku-35ºc, i-95%RH kwi-40ºc |
| Umothuko | I-20G ye-11msec half sine wave, ii-axis ezi-3 kuzo zombini iindlela |
| Inkokeli-mw | Iinkcukacha zoomatshini |
| Izindlu | I-aluminiyam |
| Isinxibelelanisi | i-ternary alloy ene-partalloy ezintathu |
| Uqhagamshelwano Lwabasetyhini: | igolide egqunywe yi-beryllium bronze |
| IiRohs | thobela |
| Ubunzima | 0.15kg |
Umzobo woMgca:
Zonke izilinganiso nge-mm
Ukunyamezelana Okucwangcisiweyo ± 0.5(0.02)
Ukunyamezelana kweMingxunya yokuFaka ±0.2(0.008)
Zonke iiConnectors: 2.92-Ibhinqa
| Inkokeli-mw | Idatha yoVavanyo |
| Inkokeli-mw | Ukuhanjiswa |
| Inkokeli-mw | Isicelo |