
| Inkokeli-mw | Intshayelelo |
Ukongeza, ulwakhiwo oluqinileyo lwesihluzi-mandla luqinisekisa ukuqina nokuqina. Senziwe ngezinto ezikumgangatho ophezulu ukumelana neemeko ezinzima kunye namaqondo obushushu aphezulu. Oku kuyenza ifaneleke zombini ukufakwa ngaphakathi nangaphandle, kukunika ukuguquguquka kunye noxolo lwengqondo.
I-Chengdu Leader Microwave Technology iyazingca ngokubonelela ngeemveliso ezidlula imigangatho yoshishino. I-18-50GHz 2-Way Power Splitter ayifani nayo kuba ivavanywa ngokungqongqo kunye namanyathelo okulawula umgangatho ukuqinisekisa ukusebenza kakuhle. Ngale mveliso, ungathemba ukuba utyala imali kwisisombululo esithembekileyo nesihlala ixesha elide.
Lilonke, i-Microwave Technology ehamba phambili kwiChengdu eyi-18-50GHz power splitter yindlela efanelekileyo yokuhlangabezana neemfuno zakho zokusasazwa kwesignali. Uluhlu olubanzi lwamaza oluvela kwi-power divider, amandla aphezulu okuphatha amandla, ilahleko ephantsi yokufakwa kunye nolwakhiwo oluqinileyo luqinisekisa ukusebenza kakuhle kunye nokuthembeka. Phucula iinkqubo zakho zonxibelelwano kunye nee-wireless namhlanje ngeemveliso ezilungileyo kwimarike. Kholelwa ukuba iChengdelida Microwave Technology inokuhlangabezana nazo zonke iimfuno zakho zenkqubo yeRF.
| Inkokeli-mw | Inkcazo |
Inombolo yohlobo: I-LPD-18/50-2S 2 Waypower splitter Iinkcukacha
| Uluhlu lweeFowuni: | 18~50GHz |
| Ukulahleka Kokufakwa: | ≤1.8dB |
| Ibhalansi yobukhulu: | ≤±0.6dB |
| Ibhalansi yeSigaba: | ≤±5deg |
| I-VSWR: | ≤1.7 : 1 |
| Ukubekwa wedwa: | ≥16dB |
| Ukungathinteli: | 50 OHMS |
| Iziqhagamshelo zeZibuko: | I-2.4MM-Ibhinqa |
| Ukuphatha Amandla: | Iiwati ezingama-20 |
Amagqabaza:
1, Ayibandakanyi ilahleko yethiyori 3db 2. Uvavanyo lwamandla lungcono kune-1.20:1 xa umthwalo uqhagamshelwe kwi-wr.
| Inkokeli-mw | Iinkcukacha zeNdalo |
| Ubushushu bokusebenza | -30ºC~+60ºC |
| Ubushushu bokugcina | -50ºC~+85ºC |
| Ukungcangcazela | Ukunyamezela kwe-25gRMS (15 degrees 2KHz), iyure e-1 nge-axis nganye |
| Umswakama | I-100% i-RH ku-35ºc, i-95%RH kwi-40ºc |
| Umothuko | I-20G ye-11msec half sine wave, ii-axis ezi-3 kuzo zombini iindlela |
| Inkokeli-mw | Iinkcukacha zoomatshini |
| Izindlu | I-aluminiyam |
| Isinxibelelanisi | i-ternary alloy ene-partalloy ezintathu |
| Uqhagamshelwano Lwabasetyhini: | igolide egqunywe yi-beryllium bronze |
| IiRohs | thobela |
| Ubunzima | 0.15kg |
Umzobo woMgca:
Zonke izilinganiso nge-mm
Ukunyamezelana Okucwangcisiweyo ± 0.5(0.02)
Ukunyamezelana kweMingxunya yokuFaka ±0.2(0.008)
Zonke iiConnectors: 2.4-Abafazi
| Inkokeli-mw | Idatha yoVavanyo |