
| Inkokeli-mw | Intshayelelo kwi-40Ghz 16 way power divider |
Ngoyilo lwayo oluncinci nolunesitayile, i-LPD-18/40-16S inokufakelwa ngokulula kwiindawo ezahlukeneyo kwaye ifanelekile ukuthunyelwa kwiindawo zangaphakathi nezangaphandle. Ulwakhiwo lwayo oluqinileyo luqinisekisa ukuxhathisa kwiimeko zemozulu ezinzima, luqinisekisa ukuhanjiswa kwesignali ngaphandle kokuphazanyiswa nakwiimeko zemozulu ezinzima.
Ngamafutshane, i-LPD-18/40-16S 18-40Ghz 16-way power splitter iya kutshintsha unxibelelwano lwe-millimeter wave band. Ngenxa yezakhono zayo zokusasaza amandla eziphezulu, ukuhambelana kobubanzi befrikhwensi kunye nomgangatho ophezulu wesignali, esi sixhobo sitshintsha umdlalo ekudlulisweni kwesignali ye-broadband ephindaphindayo. Fumana amava okudluliselwa kwedatha okuphuculweyo ngendlela engazange ibonwe ngaphambili nge-LPD-18/40-16S power splitter.
| Inkokeli-mw | Inkcazo |
Iinkcukacha ze-LPD-18/40-16S Power Divider Combiner
| Uluhlu lweeFowuni: | 18000-40000MHz |
| Ukulahleka Kokufakwa: | ≤5 dB |
| Ibhalansi yobukhulu: | ≤±0.8dB |
| Ibhalansi yeSigaba: | ≤±5deg |
| I-VSWR: | ≤1.8: 1 |
| Ukubekwa wedwa: | ≥16dB |
| Ukungathinteli: | 50 OHMS |
| Ukuphatha Amandla: | Iiwati ezili-10 |
| Iziqhagamsheli zeZibuko: | 2.92-Ibhinqa |
| Ubushushu bokusebenza: | -30℃ ukuya ku-+60℃ |
Amagqabaza:
1. Akubandakanyi ukulahleka kwethiyori 12db 2. Uvavanyo lwamandla lungcono kune-1.20:1 xa umthwalo uqhagamshelwe kwi-wr.
| Inkokeli-mw | Iinkcukacha zeNdalo |
| Ubushushu bokusebenza | -30ºC~+60ºC |
| Ubushushu bokugcina | -50ºC~+85ºC |
| Ukungcangcazela | Ukunyamezela kwe-25gRMS (15 degrees 2KHz), iyure e-1 nge-axis nganye |
| Umswakama | I-100% i-RH ku-35ºc, i-95%RH kwi-40ºc |
| Umothuko | I-20G ye-11msec half sine wave, ii-axis ezi-3 kuzo zombini iindlela |
| Inkokeli-mw | Iinkcukacha zoomatshini |
| Izindlu | I-aluminiyam |
| Isinxibelelanisi | i-ternary alloy ene-partalloy ezintathu |
| Uqhagamshelwano Lwabasetyhini: | igolide egqunywe yi-beryllium bronze |
| IiRohs | thobela |
| Ubunzima | 0.4kg |
Umzobo woMgca:
Zonke izilinganiso nge-mm
Ukunyamezelana Okucwangcisiweyo ± 0.5(0.02)
Ukunyamezelana kweMingxunya yokuFaka ±0.2(0.008)
Zonke iiConnectors: 2.92-Abafazi
| Inkokeli-mw | Idatha yoVavanyo |
| 1: ibhalansi ye-amplitude kunye nokulahleka kokufakwa | 2: Ukuzahlula |
| 3: ibhalansi yesigaba | 3:vswr |